Haberler

İstanbul Eşya Depolama 

Eşya depolama hizmetleri artık yavaş yavaş hayatımıza girmeye başladı, eskiden sadece bir kaç kişinin ya da firmanın tercih ettiği sistem artık yavaş yavaş gelişmekte ve büyümektedir.

İstanbul gibi bir metropol de belki bu güne kadar böyle bir hizmete hiç ihtiyaç duymadık ancak okul yaz dönemine girdiğinde ister bir yurtta kalın ister küçük bir öğrenci evinde evinize götüremeyeceğiniz eşyalarınızı küçük bir depoda yaz boyunca kiralamak manktıklı görünüyor. Öğrenciler ya da sezonluk çalışanlar bir aylık depolama hizmeti ile üç aylık ya da altı aylık kiradan tasarruf etmiş oluyorlar.

İstanbul da memur ya da öğrenci ya da sezonluk işçisiniz başka bir şehirde birkaç aylığına gitmeniz lazım, en ideal çözüm Saray nakliyat farkı ile eşya depolama hizmeti almak .

Eşya depolama da fiyatlama doğrudan eşyanın depoda kaplayacağı hacim üzerinden yapılmaktadır. Bu nedenle eşyanızın hacmine göre aylık depolama fiyatları değişiklik göstermektedir…

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"