Haberler

Yeni Evlenenler İçin Evden Eve Nakliyat

Saray nakliyat olarak yeni evlenen çiftler için evden eve nakliyat önerilerinde bulunmak istiyoruz ilk söyleyeceklerimiz sıfır eşyaların taşınması ve yüklenmesi için mutlaka profesyonel bir
firmadan destek alınması, yoksa ilk eşyaların kırılması ya da çizilmesi sizi fazlasıyla üzebilir.

Yeni evli çiftlerin taşınma öncesi yapmaları gereken ilk iş, bu yepyeni eşyaları taşıyan şirketle evden eve nakliyat sözleşmesi yaptırmak olmalıdır. Böylece eşyalarınızı taşınma esnasında oluşabilecek zararlara karşı güvence altına almış olursunuz. Bu sözleşmeye şirketten istediklerinizi uzun uzun konuşun hiç bir şeyi eksik etmeyin.

En önemli konulardan biri de ziynet eşyaları ve takılar. Taşınmadan birkaç gün önce değerli eşyalarınızın özellikle altınlarınızı güvendiğiniz birilerine teslim edebilir ya da bir bankada kasa kiralayarak güvence altına alabilirsiniz. Eğer evinizde kendi kasanız varsa nakliye şirketinin bu kasayı güvenli bir şekilde taşıyacağından emin olun.

Kırılmasından korktuğunuz ve oldukça değer verdiğiniz eşyalar için de kolilerden daha sert ve dayanıklı ambalajları tercih etmelisiniz. Üzerine kırılacak eşyalar olduğuna dair not düşmeyi de unutmayın. Bu saydığımız konular yeni evinizin ilk günü ve saatlerinde sizin üzülmemeniz için özenle düşünüp sizle belirttiğimiz konular bizden söylemesi…

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"