Haberler

Neden Saray Nakliyat ?

Son zamanlar da artık ekmek aslanın ağzında değil midesinde hal böyle olunca da her girişim yapan firma hizmet kalitesini artırmaya ve fiyat politikasında da indirim yapmaya başladı. Bizler ise saray nakliyat olarak kuruluş zamanından bu yana bu politikadan asla ödün vermedik, her işimize bir sonraki işimizden buradan gelecek diye özen gösterdik bunun meyvelerini ise şu anda yiyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe farkındalığın müşteri memnuniyeti için yeterli olmadığını da günlük hayatımızda karşılaştığımız müşteri sorunlarından gayet iyi anlamaktayız.

Hizmet kalitesine dayalı bir kazanç kapısı oluşturmak kısa zamanda ve kolaylıkla olmuyor. Uzun zamanda ve yeterli sabır gösterildikten sonra yavaş yavaş kendini hissettirmeye başlıyor. Bizim hizmetimizden memnun kalan kişiler bizi tanıdıklarına ve arkadaşlarına tavsiye ediyor. Tavsiye alan potansiyel müşterilerin çoğu yinede gelip bize müşteri olmuyor. Bir kısmı ise gelip bize müşteri oluyor. Biz sabırla gelen müşterileri memnun gönderdikçe bizim şanımız piyasada yayılmaya başlıyor. Diğer firmalar ise her işe sadece bir iş mantığı ile baktığı sürece biz piyasa da isim yapmaya devam edeceğiz. Daha önce başka evden eve nakliyat firmaları ile çalışanlar bizim kalitemizi daha hızlı ve iyi anlıyor.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"