Haberler

Küçük Eve Nasıl Taşınılır

Şimdi gelelim evden eve nakliyat konusunda tecrübeli firmamızın size vereceği tüyolara, eviniz yeni ama eskisine göre küçük mü ” ben yandım ” demeyin bizden alacağınız bilgiler ışığında oldukça rahatlayacaksınız. İlk olarak hem kafanız da hem de mezura yardımı ile yeni yerleşim planınızı netleştirin.

Eski evinizden yeni evinize geçmeden önce mobilyalarınızın yeni evinizdeki odalarınıza sığıp sığmayacağını anlamak için mobilyalarınızın ölçülerini almak oda ölçüleriyle karşılaştırıp kroki çizmek size yardımcı olacaktır. Yeni evinizdeki odalarda çıkıntı, kiriş gibi mobilyaları koymanızı engelleyecek ya da zorlayacak ayrıntıları önceden belirlemeniz taşınma aşamasında size kolaylık sağlayacaktır.

Eğer eviniz de size fayda sağlayacak tipte tadilat çalışmalarınız varsa bunlara hemen başlayın, böylece hem zamandan hem de yorgunluktan kurtulabilirsiniz. Mobilyalarınızın kurulum şemaları da eşyaların ölçüleri ve montaj bilgileri konusunda yol gösterici olacaktır.

Mobilyalarınızın bazılarından vazgeçemiyor muhafaza etmek istiyorsanız günlük hayatınızda çok kullanmadığınız yer kaplayan eşyalarınızı depolamak iyi bir çözümdür, bu konuda da firmamız size yardımcı olacaktır.

Son dönemde küçük alanlar için özel olarak hazırlanan, hem yatak hem dolap işlevi görebilen çok fonksiyonlu mobilyalarda dar alanda yardımcınız olacaktır. Evinizde daha rahat hareket edebilmek için büyük ve işlevsiz eşyalarınızı elden çıkarmak da çözüm olabilir. Daha kullanışlı ama daha az yer kaplayan eşyalar konusunda İKEA size olduka fayda sağlayacaktır. Buraya ziyaret ederek fikir sahibi olmanız yeterlidir sadece alışveriş yapmasanız bile buraya mutlaka gidin.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"