Haberler

Son zamanların popüler konularından biri de şu oldu piyasa da binlerceevden eve nakliyat firması var en iyisini nasıl bulacağız, ya da en yakın olanını mı tercih edelim ya da referanslara dayalı sistemle mi ilerleyelim bunlar merak edilen konular şimdi gelelim işin özüne, evden eve taşınmada zannettiğimizden çok daha fazla detay bulunmaktadır. Taşınma tarihi başta olmak üzere; ambalajı kimin yapacağı, ambalaj malzemesinin yeni ya da ikinci el olması, nelerin nasıl kolilenmesi, merdiven mi? asansör mü? kullanılacağı, taşınma için kaç işçi kiralanacağı, kaçıncı katlara taşınma yapılacağı, kamyonun sokağa ve eve ne kadar yakın durabileceği gibi detayların açıklığa kavuşturulması hem fiyatı hem firmayı hem de bizi direk olarak etkiler.

Ama bizden size bir kaç püf nokta iyi firmalar tüm detayları ve fiyatı sizinle konuştuktan sonra kararı size bırakırlar. Kararınızı saygı ile karşılar, sizi dakika başı arayıp rahatsız etmezler ve verdikleri fiyatı yarı yarıya düşürmezler. İyi firmaların iyi bir internet sitesi var. İyi firma rakiplerle taşınma durumunda yaşanılacak rezaletler yerine kendi hizmetlerinin içeriğini anlatırlar. İyi firmaların eksper ekipleri de kalitelidir ayrıca kendi araçları vardır, sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır biz size kısaca kendimizden bahsettik…

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"