Haberler

Evden Eve Taşınma Süreci

Taşınma günü bazı eşyalar asla paketlemeye acele etmeyin veya da şöyle söyleyelim bir kısım eşyalarınızı aceleyle paketlemek sanıldığı gibi işinizi hızlandırmaktan ziyade sıkıntı yaratabilecektir.

Evden eve nakliyat firmaları arasında en kurumsal olduğumuza inanıyoruz ve tecrübelerimizi sizinle paylaşmaya devam ediyoruz mesela buzdolabınız, gıda maddelerini bozulmadan yalnızca birkaç saat muhafaza etme imkanınız bulunduğundan fişlerini en son çekmeniz ve yeni evde çabucak kullanıma sokmanız gerekmekte. Zaten firma yetkilileri de bu konuda sizi uyaracaktır.

Sonrasında taşındığınız evde eğer ocak yoksa da eski ocağınız sizin için iyi bir kurtarıcı olacak, aman ha ocak ve fırınınızı paketleme işini nakliye firmasına bırakın.

Perde ve güneşlikler de bir çok ev sahibi için olmazsa olmazlardan hatta perdesiz oturmayı tercih etmeyenler bile sıkça mevcut. Bir de yataktan bahsedelim taşınma akşamı yataksız koltuk kenarlarında uyumak da sizi felaket bir ruh haline sokabilir.

Hemen lambaları, avizeleri sökme işine girmeyin. Bunları eşyalar kamyona yüklenirken, eğer taşınacağınız yer yakınsa eşyalar yola çıktıktan sonra bile halledebilirsiniz.

Sabun, deterjan, yağ gibi temizlik ürünlerine, kişisel temizliğiniz ve evi boşalttıktan sonraki son temizlik için ihtiyaç duyabileceğiniz kiracı iseniz evi son bir kez temizlemek tercih edilecektir veya da yeni taşınacağınız eve son bir dokunuş...

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"