Haberler

Evden Eve Nakliyatta Fazla Eşyalar

Evden eve taşınma sırasında aslında pek de işimize yaramayan oldukça fazla eşya olduğunuz fark ederiz, kullanmayacağınıza emin olduğunuz eşyalar mobilya, giysi, mutfak eşyaları, kitaplar eski eşyalar olabilir. Toplanma sırasında hepsini bir kenara ayırın ve işiniz bittikten sonra o eşyalara en son vakit ayırın ve yeni evde kalacak tüm bireylerin fikirlerini aldıktan sonra karar verin. 

İntenette ikinci el eşyaların satıldığı veya diğer eşyalarla takas edilebildiği platformlar oldukça popüler. Ayrıca son zamanlarda bu amaçla siteler de kuruldu. Eşyalarınızı fotoğraflayın, cazip fiyatlar koyun mutlaka geri dönüşler olacaktır mesela ben taşınırken 300 tl fiyatla spor bandımı satmıştım. 

Bir eşya satılacak veya bağışlanacak kadar iyi durumda değilse ve hiç bir tanıdığınız da istemiyorsa; muhtemelen atılacaklar arasındadır. Atılacaklar eşyaları da yanınız da götürmeyerek aslında bir nevi ruhunuzu arındırmış olacaksınız bizden söylemesi. Ne olursa olsun özellikle eşya ve oda dizaynlarında yeni eşyalar size ruhunuza enerji katacaktır.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"