Haberler

Evden Eve Nakliyat Taşınma Saatleri

Nakliye saatleri ve taşınacak gün de evden eve nakliyat konusunda bilgi sahibi olmanız gereken olayların başında gelir neden mi aslında cevabı basit özellikle İstanbul içinde nakliye işleminin gerçekleşebilmesi için nakliye araçlarının trafiğe çıkma saatlerinin de bilinmesi şart. Nakliye işlemleri için kullanılan araçlar ağır tonajlı araçlar sınıfına girdiğinden dolayı bu araçların trafiğe izin verilen saatlerde kullanılması gerekiyor. Nakliye işlemlerinin organizasyonunda, kamyonların trafiğe çıkış saatleri göz önünde bulundurularak taşınma işlemlerinin planlanması gerekir yoksa ne mi olur ? En basiti gün içinde taşınmanın bitmemesi, alınacak cezalar, paranızın boşuna gitmesi vs....

Ağır tonaja sahip araçların sabah 06:00 ile 10:00 saatleri ve akşam 16:00 ile 22:00 saatleri arasında trafiğe çıkmaları yasak. Bu yasaklama TEM otoyolları ve otoyol ile bağlantısı olan tüm yolları kapsıyor. Avrupa'dan Asya'ya ya da Asya'dan Avrupa'ya geçişlerde ise ağır tonajlı araçların sadece Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü kullanmalarına izin verilmekte.

Nakliye firmaları, bu saatler arasında nakliye işlemlerini düzenleyerek herhangi bir olumsuzluğun yaşanmasını önlüyor. Araçların trafiğe çıkmasına izin verilen saatler doğrultusunda planlanan taşıma işlemi hem müşteri memnuniyetini hem de firmanın cezai işlem görmemesini sağlıyor.

En azında biz saray nakliyat olarak müşterilerimizi bu konuda mutlaka bilgilendiriyoruz.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"