Haberler

Evden Eve Nakliyat Paketlenmemesi Gerekenler

Evden eve nakliyat sektörünün öncü firmasında size özel tüyolar vermeye devam bu sefer de konumuz taşınma öncesi kesinlikle paketlenmemesi gereken eşyalar hakkında olacak, nedir bu eşyalar merak edenler için kısa kısa bilgi kısmına geçelim. Mesela derin dondurucu gıdaları, siz siz olun önceden buzdolabı fişini çekme gibi bir hatada bulunmayın, derin dondurucuda sakladığınız gıda maddelerini bozulmadan yalnızca birkaç saat muhafaza etme imkanınız var. Ocağınızı eve firma geldikten sonra paketletin son dakika da belki işinize yarayabilir. İstanbul da malum evler birbirine o kadar yakın ki perdeler ve güneşlikleri paketlemek de sıkıntı yaratacaktır ona da dikkat edelim son paketlenecekler listesine perdeleri alalım.

Ne olur ne olmaz firma geç kalır taşınma bir gün sarkar, uyku ekipmanlarını paketlenmek için son gün beklenmeli bu da kulağınıza küpe olsun. Son gece ya da ertesi günü karanlıkta geçirme fikri de can sıkabilir o yüzden avizeler de bu kategoriye dahil edilmeli. 

Temizlik ürünlerine, kişisel temizliğiniz de işe yarayacak ürünleri de son dakikaya bırakın hem yeni ev de hem de eski eviniz de belki ihtiyaç olabilir. Evden eve nakliyat konularında bloğumuzu takip edin.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"