Haberler

Evden Eve Nakliyat Firmaları Paketleme

Evden eve nakliyatta mobilya ve eşya paketleme de oldukça önemli yer kaplar özellikle de firma kalitesi ve fiyatlandırma olarak. Eşyalarınızın taşınma sürecinde çarpmalardan ve çiziklerden korumak amacıyla yapılan paketleme evden eve nakliyatın en önemli adımlarından biridir. Bura da kimi firmalar paketleme bile yapmaz, kimi firmalar gösteriş için kısmen paketleme yapar bizim gibi evden eve nakliyat konusunda kurumsal firmalar ile bu konuyu layıkıyla ile tamamlar. Özellikle mobilyaları çiziklerden ve yüzeyine gelecek darbelerden korumak çok önemlidir.

Siz siz olun eşyaları kamyona yüklemeden önce mutlaka iyice sarıldığından emin olun. Eğer mobilyaları paketlemeden önce sökülebilen parçalarını sökün ardından parçaları tek tek paketleyin. Özellikle mobilyaların ayakları sökün. Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta da mobilyaların çekmece ve kapaklarını sökmektir.

Beyaz eşyaları taşınma gününe bir gün kala fişlerini çekin ve kullanmayın. Özellikle buzdolabı ve derin dondurucuları taşınma gününe kadar içindekileri çıkarın ve temizleyin. Çamaşır makinesi taşınmaya hazırlarken emniyet cıvatalarını takarak kazanı sabitleyin ve atık su kapağını açarak içindeki atık suyu tahliye edin.

Mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesini tüm nakliyat firmalar yapmaktadır. Sizin yapmanız gereken firma ile eşya bilgisini paylaşmak, böylece firma yeterli malzeme ile gelecek ve tüm beyaz eşya ve mobilyalarınızın paketlenmesini yapacaktır. Eğer özel bir paketleme sistemi istiyorsanız ya da bazı eşyalarınızın daha özel paketlenmesini istiyorsanız bunu firmanız ile paylaşın zaten saray nakliyat olarak bizler tüm eşyalarınızı en özen gösterecek şekilde paketlemekten hiç üşenmiyoruz.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"