Haberler

Evden Eve Nakliyat Buzdolabı Nasıl Taşınır

Buzdolabı nasıl taşınır ya da nasıl taşınmalı soruları her taşınma sürecinde karşımıza çıkar aslında tecrübe ile sabit olarak bir kaç püf nokta dışında çok da kafamızı takmaya gerek duyulacak bir durum yok. Buzdolabınızı taşımak için en az bir gün önceden fişini çekin, böylece buzdolabı 5-6 saat içinde temizlemek için hazır hale gelecektir. Buzdolabının içini temizleyin ve hareket sırasında yerlerinden çıkabilecek rafları çıkarın ve onları ayrıca paketleyin.

Buzdolabını taşıma sırasında mümkün olduğunca dik tutmaya özen gösterin. Buzdolabını yanı üzerine yatırıp taşımayın böyle bir taşıma soğutma tüplerinde kalıcı hasarlara sebep olabilir.
Buzdolabınızı yeniden çalıştırmadan önce 1-2 saat bekleyin. Böylece sıvının kompresör içine geri akması sağlanır. Bu soğutma mekanizması için önemlidir.

Bu tip saat uygulamaları ve bir kaç tüyo uygulandığında sorunsuz bir taşınma olacak eğer amatör bir evden eve nakliyat firmasına denk gelirseniz de maalesef yeni bir buzdolabı alma sorunu ile karşılaşmak mümkün…

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"