Haberler

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama ne gibi şartlar da tercih edilmelidir örneklendirmek gerekirse mesela yurt dışına bir yıllığına taşınmak zorunda kaldınız veya da eviniz kentsel dönüşüme girdi ve bu süreçte bir yakınınız da kalacaksınız veya da eşyalarınızdan bazılarını bir süreliğine bir yer de muhafaza etmek istiyorsunuz gibi…

Başka bir şehre birkaç ay ya da yıl için çalışmaya gittiğinizde tüm eşyanızı yanınızda götürüp tekrar geri getirmek mali açıdan mantıksız, çünkü bir aylığına tüm ev eşyanızı ortalama 300 TL civarında bir fiyat aralığında depolayabilirsiniz. Ancak bu kadar ucuza bir ev kiralamanız İstanbul şartlarında imkansız.

Ülkemiz de neredeyse her evden eve nakliyat firması aynı zamanda eşya depolama hizmeti vermektedir. Yalnız dikkat etmeniz gereken konu eşyanızın nerede depolanacak hangi şartlar da muhafaza edilecek aynı evden eve nakliyat sektöründe olduğu gibi eşya depolama sektöründe de kurumsal bir firmayı tercih etmeniz en mantıklı sebep olacak.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"