Haberler

En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Yeni eve taşındığınız da aman şunu niye atladım dememeniz için evden eve nakliyat sektöründe öncü olan saray nakliyat firmamızın çalışanları size bazı tavsiyeler de bulunacak.

1 – Sizi yeni evinize taşıyacak olan evden eve nakliyat firmalarını araştırmaya başlayın. Son anda vazgeçenler fiyat artıranlar bu sektör de yok yok siz siz olun bizim gibi referansa dayalı çalışan kurumsal firmaları tercih edin.

2 – Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi yapın, sözleşmeye imza atan kişinin yetkili olup olmadığını kontrol edin.

3 – Nakliyeciniz ile fiyat ve şartları konuşurken onu en doğru şekilde bilgilendirin, binanın kat durumu, asansörün kullanım durumu, ağır eşyalarınızın adetleri ve kamyonun binaya yanaşıp yanaşamayacağı gibi şeyleri atlamayın.

4 – İki hafta öncesinden sadece kıyafetlerinizin bir kısmını ve sık kullanmadığınız özel eşyanızı paketleyin, diğer eşyalar için beklemeniz en doğrusu.

5 – Yeni evinizin yerleşim planını yapın, böylece yeni eve ulaştığınızda hangi eşya nereye konulacak şeklinde bir karmaşa yaşanmasını önleyin.

6 – Elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon vb. aboneliklerinizi iptal ettirin ya da yeni adresinize yönlendirin.

7 – Çok özel eşyanızı kendiniz paketleyin.

8 – Elektronik, klima ve beyaz eşyalarınızın sökülüp güvenli bir şekilde paketlenmesi, gittiği yerde tekrar monte edilmesi için ilgili markanın servisinden destek almak için randevu ayarlayın.

9 – Buzdolabınız ve varsa derin dondurucunuzun fişini çekin ve buzlarının çözülmesini sağlayın. Buzlar çözüldükten sonra dolabı temizleyin. Uzun yolan gidecekseniz dolabın içinin küflenmemesi için havlu koyun.

10 – Mobilyalarınızın düzgün demonte edildiğini ve bağlantı vidaları ve diğer gereçlerinin özenle paketlendiğini denetleyin.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"