Haberler

En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları

En iyi evden eve nakliyat firmasını buldum yeter demeyin size vereceğimiz bilgiler ışığında mutlaka yapmanız gereken şeylerin listesini çıkartın ve kontrol edin. Mesela kamyon kapıya gelmeden önce büyük eşyaların rahat sökülebilmesi için yeterli alan yaratın. Bulaşık, çamaşır ve kurutma makinelerinin içlerini boşaltın. Fişlerini çekin, hortumlarını sökün. Makineler kaltığında etrafa su gelerek pislenmesini engelleyin.

Eğer apartman yöneticisi, site yönetimi, güvenlik ve apartman görevlisini taşınma hakkında bilgilendirmezseniz taşınacağınız yer site ise sorun yaşarsınız, site yönetimleri genel de saat 18 den sonra ya da cumartesi pazar taşınmaya pek izin vermiyorlar.

Evinizin önünde taşınma kamyonu için mutlaka uygun park yeri organize etmelisiniz. Nakliyat kamyonu gerekli alan bulamazsa hem işçiler isyan eder hem de taşınma süreci uzar. Eski evinizi terk ederken son bir kontrol de hayat kurtarır bizden söylemesi…

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"