Haberler

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Televizyonların fiyatları artık eskisi gibi ucuz değil hatta bazı modeller de öylesine pahalı ki kırılması ve bozulması durumunda yenisini almak belki de bir nakliyat işinden daha pahalıya mal olur ona göre, şimdi bakalım size nasıl yardımcı olacağız ilk önce iki kat olacak şekilde televizyonu balonlu naylonla sarın ve balonlu naylonu tüm televizyonu saracak şekilde bantlayın.

Sarma bittikten sonra biraz kalın bir straforu televizyonun ekranını koruyacak şekilde ekranın üzerine yerleştirin ve bant ile straforu sabitleyin. 

Bu şekil de straforlar her iki taraftan gelebilecek darbelere karşı tv'yi koruyacaktır. Tekrar straforların üzerinden bir kez daha balonlu naylon ile televizyonu sarın ve her tarafını iyice paketleyin. 

Bu tip pahalı eşyalar da özellikle de kendiniz paketlediyseniz herhangi bir kaza da ya da bir aksilikte evden eve nakliyat firmaları pek de sorumluluk kabul etmezler bu konuda da sizi uyaralım.

Ya da siz en iyisi hem paketleme hem de kaza garantisi veren kurumsal firmamız saray nakliyat ile tanışın başınız ağrımasın...

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"