Haberler

beşiktaş evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe yeteri kadar tecrübe sahibi değilseniz size söyleyeceğimiz hatalara kısmen dikkat edin, mutlaka fiyat araştırması yapın, yanlış evden eve nakliyat firması ile anlaşmayın. Acemi çalışanlar nedeniyle mobilya ve beyaz eşyalarınızın ciddi hasarlar alması işten bile değildir.

Taşınma zamanı hatası, hafta sonları, nakliyat trafiğinin en yoğun olduğu dönemlerdir. Yanlış mevsimde taşınmak, bahar ayları taşınmak için en ideal mevsimlerdir. Sigorta yaptırmamak, nakliyat sigortası ile eşyalarınızın nakliye esnasında kırılması, kaybolması ve zarar görmesi sonucunda oluşacak kayıpların telafisi mümkün olmaktadır.

Taşınırken çocuklarınızı bilgilendirmemek, taşınmadan önce çocuklarınıza, onların anlayacağı şekilde durumu izah etmelisiniz. Bu söylediklerimiz ile kısmen de olsa uygulanırsa hem taşınma öncesinde hem de sonrasında oldukça rahat edeceksiniz…

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"