Haberler

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Taşınmak biz ebeveynler ya da yetişkinler için kimi zaman hayatlarımız da yenilik ya da değişiklik yapmak anlamına gelse de kimi zaman özellikle çocuklar da travmalara neden olabilir, özellikle okul çağındaki çocuklar taşınma ile birlikte travma yaşayabiliyorlar. 

Çünkü alışık oldukları çevre ve arkadaşlarından bir günde ayrılırlar. Bu zorlu süreci çocuklarınızın minimum zararla atlatması için yapabilecekleri ise tecrübelerimiz ile doğru orantılı sizlerle paylaşmak istedik. İlk olarak taşınacağımız yere çocuklarımızla bir kaç kere gidilip onların da fikirleri alınabilir. Seçenekler genişletilmeli ve onların da fikirleri alınmalı. 

Çocuğunuza oda seçme hakkı sunarak eşyalarını nasıl koyacağını planlamasını istemeli, taşınmanın arkadaşlarından kopacağı anlamına gelmediği konusunda rahatlatılmalı, taşınma sürecinin karmaşasından çocukları uzak tutmalı. 

Onun dışında yeni yere uyum sağlaması için çocuğunuza diğer çocuklar ile kaynaşması için ortamlar yaratmalıyız. 

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"