Haberler

Adalar Evden Eve Nakliyat

Aslında her olay da olduğu gibi taşınma işine de hayırlı bakmak lazım, mesela taşınma sırasında evimizde işe yaramayan birçok eşya olduğunu fark ederiz. Böylesi gibi bir durumun ne avantajı bar demeyin, her taşınma büyük bir temizliktir aslında. 

Kullanmayacağınıza emin olduğunuz eşyalar mobilya, giysi, mutfak eşyaları, kitaplar hepsini bir kenara ayırın ve işiniz bittikten sonra aile üyelerinin bu eşyaları gözden geçirin ve iyi analiz yapın.

Eşyalara genel olarak baktığınızda, aileniz veya arkadaşlarınızdan bu eşyalara ihtiyacı olan biri olup olmadığını düşünebilirsiniz. Örneğin; bebeğinize artık küçük gelen giysilerini hamile bir arkadaşınıza vermek gibi...

Bir eşya satılacak veya bağışlanacak kadar iyi durumda değilse ve hiç bir tanıdığınız da istemiyorsa; muhtemelen atılır, ama artık öylesine ikinci el eşyalar öylesine platformlardan satılıyor ki satış işini de denemekte fayda var.

Son olarak olayı şöyle bağlayalım taşınma işi saray nakliyat güvencesi ile eşya temizliği de sizden olsun...

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"