Haberler

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Son zamanlar da ortaya çıkan televizyonlar ya çok inceldi ya da eskisine göre daha da büyük oldu. Bu kadar gelişen teknoloji de büyük televizyonları taşımaya hazırlamak için nasıl paketlemeliyiz?

Bu konuyu ele alacağız, ilk olarak televizyonu kablolardan arındırın ve ayaklarını sökün, önce iki kat olacak şekilde televizyonu balonlu naylonla sarın ve balonlu naylonu tüm televizyonu saracak şekilde bantlayın. İlk sarmadan sonra straforu televizyonun ekranını koruyacak şekilde ekranın üzerine yerleştirin ve bant ile straforu sabitleyin. Alt tarafta kalan straforu da bant ile balonlu naylona bantlayın ki kaymasın. Straforlar kısmi de olsa her iki taraftan gelebilecek darbelere karşı televizyonu koruyacaktır.

Eşya taşımacılığı bölümünde de açıkça yazdığı gibi sizin paketlediğiniz bir eşyaya yetersiz paketlemeden dolayı zarar görmüş ise bunda nakliyecinin sorumluluğu yoktur. Tüm sorumluluk sizde olur. Bu nedenle bir kez de nakliyat firmanızın paketlenmesinde yarar vardır. Bizim saray nakliyat olarak işimiz sadece eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde ambalajlamak değildir, bizim asıl amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek, ambalajlama ve paketlemede en kaliteli malzemelerimizi kullanmak ve eşyalarınızı sağlıklı şekilde nakil yapmaktır. Acıbadem evden eve nakliyat olarak her zaman yanınızdayız.

Güvenilir, sigortalı ve zamanında nakliyat hizmeti için; bugüne kadar Saray Nakliyat ile tanışmadıysanız, tanışmak ve güvenilir bir firma olduğumuzu size kanıtlayacağız. "Arayın Gelelim Size En İyi Hizmeti Beraber Seçelim"